Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań medycznych i wysokospecjalistycznej aparatury medycznej na rynku polskim.Przez ostatnie 20 lat z naszych rozwiązań skorzystało przeszło 6000 lekarzy, diagnostów i menedżerów placówek medycznych.Stale rozwijamy nasze produkty oraz poszerzamy sieć przedstawicieli, którzy wspierają naszych klientów pomagając im w ich rozwoju oraz dostarczaniu najwyższej jakości usług medycznych.

W związku z nową strategią rozwoju do naszego zespołu poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH
Region: Puławy

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę systemów informatycznych takich jak między innymi ERP i CRM, aktualizację, koordynację wdrożenia oraz późniejszą obsługę i wsparcie systemów do obsługi klientów oraz procesów wewnętrznych firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat kierunków technicznych takich jak informatyka, robotyka, itp.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu EXCEL
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze – 40 godzin tygodniowo
  • Doskonała organizacja pracy oraz czasu własnego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność prowadzenia kilku projektów w tym samym czasie
  • Praktyczna znajomość aspektów związanych z prowadzeniem analiz biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów i zadań
  • Odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych), Dz.Urz.UE.l nr 119, str. 1”.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *

 Zgoda na udostępnianie danych podmiotom trzecim

 Zgoda na przesyłanie informacji handlowej

 Zgoda na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych

(kliknij, by przeczytać pełne treści zgód oraz klauzulę informacyjną)

Dane osobowe zawarte w przesłanych aplikacjach (CV) będą wykorzystywane w celu przeprowadzenie procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez MIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mińska 25 B lok U1, 03-808 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Warszawie pod numerem KRS 0000140292 (zwanej dalej Administratorem danych), a także  mogą być udostępnione podmiotom, którym Administrator danych zleca wykonanie usług rekrutacyjnych (pracowniczych) czy też administracyjnych w imieniu i na swoją rzecz, w tym także w procesach rekrutacyjnych na inne (różne od aplikowanego) stanowiska pracy.

Podanie danych jest dobrowolne. Osobie udostępniającej danej przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody (w tym prawo żądania usunięcia danych) w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę można cofnąć składając oświadczenie do Administratora Danych za pośrednictwem poczty, poczty elektronicznej, telefonicznie (dane teleadresowe podane na stronie internetowej www.miro-med.pl).

Administrator ma prawo przetwarzania danych do czasu wycofania udzielonej zgody i jednocześnie wskazuje, iż gromadzenie i przetwarzania danych osobowych odbywa się zgodnie z obowiązującymi w tej materii przepisami przy zachowaniu odpowiednich środków ochrony. W razie zakończenia procesów rekrutacyjnych, tj. po zakończeniu celu przetwarzania, dane osobowe zostaną usunięte.