Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań medycznych i wysokospecjalistycznej aparatury medycznej na rynku polskim.Przez ostatnie 20 lat z naszych rozwiązań skorzystało przeszło 6000 lekarzy, diagnostów i menedżerów placówek medycznych.Stale rozwijamy nasze produkty oraz poszerzamy sieć przedstawicieli, którzy wspierają naszych klientów pomagając im w ich rozwoju oraz dostarczaniu najwyższej jakości usług medycznych.

W związku z nową strategią rozwoju do naszego zespołu poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH
Region: Puławy

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę systemów informatycznych takich jak między innymi ERP i CRM, aktualizację, koordynację wdrożenia oraz późniejszą obsługę i wsparcie systemów do obsługi klientów oraz procesów wewnętrznych firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat kierunków technicznych takich jak informatyka, robotyka, itp.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu EXCEL
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze – 40 godzin tygodniowo
  • Doskonała organizacja pracy oraz czasu własnego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność prowadzenia kilku projektów w tym samym czasie
  • Praktyczna znajomość aspektów związanych z prowadzeniem analiz biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów i zadań
  • Odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.