Ruszamy z potrójną mocą!

Tylko teraz w promocji MIRO czeka
potrójna moc korzyści.

4

Wybierz aparat USG precyzyjnie dopasowany do potrzeb Twojej placówki medycznej:

APARATY
EKSPERCKIE
APARATY
KLINICZNE
APARATY
SPECJALISTYCZNE
Najwyższa moc obrazowania, mobilność bez ograniczeńNowa generacja w diagnostyce dzięki technologiom przyszłościPrecyzja i mobilność w warunkach sal operacyjnych i SOR-ów
102

Odbierz prezent

Przy zakupie dowolnego urządzenia USG z oferty MIRO otrzymasz trzy głowice do aparatu w cenie dwóch.

Zadzwoń już dziś

Promocja trwa tylko do 31 sierpnia lub wyczerpania zapasów.
Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze sprzętu oraz akcesoriów oraz przedstawią wszechstronną ofertę MIRO dla medycyny.
Numer kontaktowy: 22 540 19 00

Poznaj naszą pełną ofertę aparatów:
http://miro-med.pl/kategoria-produktu/ultrasonografy/

    Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez MIRO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Euro Medical Finance sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz USG Trener sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz 922 j.t. z późn. zm.) w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez MIRO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Euro Medical Finance sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz USG Trener sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współpracującym z nią podmiotom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U. z 2016 r., poz 922 j.t. z późn. zm.) i wykorzystanie tych danych w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez MIRO sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Euro Medical Finance sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz USG Trener sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r., poz. 1030 j.t. z późn. zm.)

   Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących przez MIRO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Euro Medical Finance sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz USG Trener sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r., poz.243 j.t. z późn. zm.)