hitachi

Supernowa
Diagnostyka

Oto supernowa gwiazda diagnostyki
HITACHI ALOKA ARIETTA V60 EXPERT 4.0

Odkryj ją teraz w superniskiej cenie!

HITACHI ALOKA ARIETTA V60 EXPERT 4.0
to legendarna moc i 4 razy więcej możliwości:

1

supernowy

dynamiczny system
przetwarzania obrazu

2

supernowa

precyzja obrazowania
czułość i rozdzielczość

3

supernowe

właściwości
diagnostyczne

4

supernowe

możliwości dla ekspertów
każdej specjalizacji

ginekologia

ginekologia

Auto FHR – automatyczny pomiar tętna serca płodu; unikalne badanie bez użycia funkcji dopplera, całkowicie bezpieczne dla dziecka.

radiologia

radiologia

Strain Histogram – unikalna funkcja pomiaru zwłóknienia wątroby z użyciem elastografii uciskowej typu Strain.

kardiologia

kardiologia

2D Tissue Tracking (2DTT) – śledzenie plamek w obrazowaniu 2D – ocena regionalnego ruchu ściany serca. Niezwykle prosta i intuicyjna obsługa.

Dowiedz się więcej

Sprawdź najbardziej niezawodne rozwiązania we wszechświecie:

x

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez MIRO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Euro Medical Finance sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz USG Trener sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz 922 j.t. z późn. zm.) w celach marketingowych.

x

Zgoda na udostępnianie danych podmiotom trzecim

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez MIRO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Euro Medical Finance sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz USG Trener sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współpracującym z nią podmiotom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U. z 2016 r., poz 922 j.t. z późn. zm.) i wykorzystanie tych danych w celach marketingowych.

x

Zgoda na przesyłanie informacji handlowej

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez MIRO sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Euro Medical Finance sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz USG Trener sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r., poz. 1030 j.t. z późn. zm.)

x

Zgoda na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących przez MIRO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Euro Medical Finance sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz USG Trener sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r., poz.243 j.t. z późn. zm.)

Dziękujemy za kontakt, odezwiemy się wkrótce.