Święto Polskich Ultrasonografistów…

To już w przyszłym tygodniu!!!

Cała Polska społeczność ultrasonograficzna spotyka się  podczas XII-go Naukowego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, który odbędzie się tym razem w Krośnie 5-7 czerwca 2014 roku.

Tym razem wybór padł na  piękne miasto –  Krosno, zwane małym Krakowem, które z roku na rok pięknieje i zaliczane jest do czołówki polskich miast, w których żyje się najlepiej.

Zjazd to czas osobistych spotkań i kontaktów z nowościami i postępami w ultrasonografii, której znaczenie w diagnostyce obrazowej stale wzrasta i umacnia się.

Ambicją Komitetu Organizacyjnego i Komitetu Naukowego XII Zjazdu PTU jest, aby było to spotkanie na najwyższym poziomie naukowym i organizacyjnym, nie gorsze, a może i lepsze niż znakomity XI Zjazd PTU w Olsztynie w 2012 roku.

Tradycyjnie, program XII Zjazdu PTU będzie w swojej części naukowej zawierał wykłady na zaproszenie, sesje plenarne, naukowe, szkoleniowe i firmowe. Tradycyjnie, w swojej części towarzyskiej XII Zjazd PTU będzie najlepszą z okazji do spotkań, wspólnej zabawy wśród osób, z którymi chce się przebywać, mieć z nimi koleżeńskie i przyjacielskie kontakty.

Zjazd w Krośnie będzie też okazją do poznania ciekawych miejsc i ludzi Podkarpacia.

Organizatorzy wyrażają nadzieję, a w zasadzie są pewni, że wszyscy którym zależy na własnym, ultrasonograficznym rozwoju i rozwoju ultrasonografii w Polsce, będą obecni w Krośnie w dniach 5-7 czerwca 2014 roku.

Nie może i nas zabraknąć (stałego bywalca Zjazdów) – zapraszamy na stoisko firmy Miro, wyłącznego dystrybutora aparatów ultrasonograficznych Hitachi Aloka Medical. STOISKO NR 21!!!

Szczegoły na: www.ptu2014.pl/

 

Serdecznie zapraszamy!!!