Aktualności

MIRO najlepszym na świecie dystrybutorem ultrasonografów Hitachi

Marka Hitachi ogłosiła wyniki rywalizacji o tytuł najlepszego dystrybutora sprzętu USG. Jak co roku, w wydarzeniu brały udział firmy z całego świata. Statuetka lidera trafiła do zespołu MIRO, który okazał się niekwestionowanym numerem 1 w kategorii.

O nagrodę „Distributors Excellence Award” konkurują firmy reprezentujące japońskiego giganta na międzynarodowych rynkach. Po raz kolejny to właśnie MIRO cieszy się zaszczytnym tytułem najlepszego na świecie dystrybutora marki Hitachi. To jednocześnie pierwsza statuetka z numerem 1, która ze względu na szczególną sytuację została przekazana online. W imieniu zespołu MIRO nagrodę przyjęli Prezes Zarządu Robert Kasprzycki oraz Wiceprezes, Krzysztof Sadowski. 

Współpraca MIRO i Hitachi trwa od wielu lat, umożliwiając pacjentom polskich placówek dostęp do diagnostyki USG nowej generacji. Tytuł potwierdza pozycję MIRO jako kluczowego partnera legendarnej marki. Jest dla nas cenny tym bardziej, że rok 2020 był czasem pełnym wyzwań, którym udało nam się sprostać dzięki staraniom całego zespołu oraz zaufaniu branży medycznej. Dziękujemy wszystkim za wysiłek i uznanie!

Tak ważne wyróżnienie motywuje i zobowiązuje, o czym będą mogli przekonać się nasi Klienci i współpracownicy także w nadchodzącym roku.