Aktualności

Niezawodne rozwiązania Hitachi od FUJIFILM Healthcare!

01/07-2021

Ultrasonografy, rezonanse i tomografy Hitachi od lat są dostępne w ofercie MIRO i cenione przez środowisko medyczne za niezawodność i najwyższą jakość diagnostyczną.  Dlatego z przyjemnością informujemy o zmianie, która jest efektem harmonijnej współpracy dwóch gigantów w dziedzinie ochrony zdrowia.

Hitachi to teraz FUJIFILM Healthcare 

Legendarna jakość Hitachi zyskała wsparcie i nową perspektywę, by jeszcze lepiej służyć lekarzom i pacjentom. W wyniku przekształceń rozwiązania Hitachi są dzisiaj dostępne na rynku jako produkty w ofercie FUJIFILM Healthcare. Połączenie doświadczeń i potencjału obydwu marek zapowiada nowy rozdział w historii diagnostyki obrazowej. 

Firma już dziś zapowiada otwarcie na wyzwania przyszłości  i rozwój technologii przetwarzania obrazu oraz sztucznej inteligencji (AI). Celem jest jeszcze bliższa i bardziej skuteczna współpraca z branżą #healthcare, która odpowie na zmieniające się wyzwania współczesnego świata i zapewni szerokiemu gronu dostęp do narzędzi diagnostycznych nowej generacji.

FUJIFILM Healthcare w ofercie MIRO

Aparaty USG, rezonanse i tomografy oparte na rozwiązaniach Hitachi będą nadal dostępne w stałej ofercie MIRO jako produkty FUJIFILM Healthcare. To nadal ta sama jakość i precyzja – teraz pod nową nazwą!

FUJIFILM range

Cieszymy się, mogąc zaoferować Państwu rozwiązania tworzone z myślą o medycynie przyszłości.

Sprawdź portfolio FUJIFILM Healthcare w MIRO!