Aloka F75 – pierwsza instalacja w Polsce!!!

Wywiad z pierwszym użytkownikiem dr n. med. Andrzejem Moszko z Kliniki Zdrojowa w Zielonej Górze.

MIRO:
Panie Doktorze, jest Pan pierwszym klientem w Polsce, który dokonał zakupu najnowocześniejszego systemu ultrasonograficznego Aloka ProSound F75, jak się Pan z tym czuje?

Dr Moszko:
Jest mi bardzo miło, jako pierwszy użytkownik zostałem przez Państwa wyróżniony. Przypomnę tylko że ok. 5 lat temu również zakupiłem jako pierwszy w Polsce aparat Aloka Alpha 5. Uważam, że wasza Firma dba o lekarzy, którzy cały czas doskonalą się w technikach USG i chcą być konkurencją dla samych siebie. Bo trudno opisać wrażenia z obrazowania na F75, jeśli ktoś nigdy nie dostąpił tej przyjemności. Osobiste dążenia do doskonałości w obrazowaniach USG powodują ciągłe szukanie doskonałego sprzętu, a takowym jest F75. Generalnie jestem pod wrażeniem i oczarowany – jeśli tak można to nazwać? Być może ktoś nazwie mnie fanatykiem takiego myślenia, ale moje osobiste zaangażowanie w precyzję badania i opisów oraz ich sprawdzalność potwierdzają fakty. W zasadzie mógłbym tak w nieskończoność….

MIRO:
Jakie czynniki zadecydowały o zakupie tego modelu?

Dr Moszko:
Można je podzielić na firmowe: długoletnia współpraca z Prezesem Robertem Kasprzyckim – wzajemne, osobiste relacje między nami oraz uczciwość w biznesie. Praktycznie jestem z firmą MIRO związany od samego początku istnienia. Wtedy kiedy jeszcze nie była przedstawicielem ALOKI. Wasz Prezes się nie zmienił i nadal jest CZŁOWIEKIEM.

MIRO:
Jakiego rodzaju badania ultrasonograficzne Pan wykonuje?

Dr Moszko:
Praktycznie robię wszystko co można wymyśleć w USG. Pełen zakres badań. Nie chcę wymieniać bo będzie trwało to długo….

MIRO:
Czy uważa się Pan za „wielbiciela” ultrasonografii?

Dr Moszko:
Trudno mówić o sobie, ale jestem fanatykiem w ogóle radiologii. Uwielbiam badania USG i czuję się w nich jak ryba w wodzie. Nic mnie nie przeraża a wszystko fascynuje. Od początku swojej kariery zawodowej zawsze stawiałem na proste i szybkie badania, bez obciążeń dla pacjenta. USG jest dla mnie wyzwaniem i fajną zabawą, a mnogość ciekawych badań powoduje że można czasami zatopić się myślami i odpocząć.

MIRO:
Jakie funkcje aparatu ceni Pan najbardziej?

Dr Moszko:
Funkcji w aparacie jest mnóstwo, aż trudno tu wszystkie wymienić. Ale powiem że prosta obsługa, czytelny pulpit, obrazowanie oraz poręczne głowice. Nie wspomnę o graficznym płaskim monitorze przy którym nie męczą mi się oczy.

MIRO:
Jakie są Pana dotychczasowe doświadczenia z aparatami firmy Aloka?

Dr Moszko:
Krótko mówiąc, pracowałem na wielu modelach ALOKI i nigdy nie miałem problemów
z obrazowaniem, eksploatacją i serwisem. Zawsze wszystko było OK i najważniejsze że na czas!!!

MIRO:
Jak układa się Panu współpraca z firmą MIRO? Z czego jest Pan zadowolony, a co moglibyśmy jeszcze poprawić?

Dr Moszko:
Zawsze układała mi się współpraca z waszą Firmą, tym bardziej że sam nie jestem konfliktowy i skory do współpracy, widząc na horyzoncie dobrych ludzi. Szczególne podziękowania dla Prezesa Roberta Kasprzyckiego. Podziękowania również dla działu handlowego szczególnie dla Pana Dyrektora Przemysława Osińskiego oraz Damiana Pietrzaka za okazaną cierpliwość i zaangażowanie. Tylko trzymać tak dalej.

MIRO: Dziękujemy bardzo za poświęcony czas i życzymy dalszych sukcesów.

 

NZ ZOZ ZDROJOWA
Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii

ul. Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra
www.klinikazdrojowa.pl

Wywiad autoryzowany.