Chcesz sie z nami spotkać – zapraszamy.

Zamość, 09-14.09.2012 r.

Właśnie trwa kolejny kurs w Zamościu, którego organizatorem jest Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii. Tym razem kurs dotyczy „Diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych”, a jego kierownikiem naukowym jest dr n. med. Michał Elwertowski.
Zajęcia praktyczne zaczną się w dziś tj. 12.09.2012 r. a uczestnicy kursu będą mogli doskonalić swoje umiejętności na niezawodnym aparacie jakim jest Aloka ProSound Alpha 7. Mamy nadzieję, że połączenie przyjemnego z pożytecznym spowoduje u kursantów chęć szkolenia się w kolejnych organizowanych przez RSU kursach i nauki na aparatach Aloka.

Wrocław, 13-15.09.2012r.

Już w czwartek tj. 13.09 br. zacznie się we Wrocławiu wielkie wydarzenie w świecie weterynaryjnym! Organizowany co 4 lata XIV Kongres Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych, którego mottem przewodnim jest „Nauka Praktyce” zgromadzi blisko 1000 naukowców, lekarzy weterynarii praktyków, hodowców oraz organizacji zajmujących się zdrowiem zwierząt oraz produkcją zwierzęcą. Jest to więc okazja do wielu spotkań oraz nawiązana owocnych kontaktów. Na zachętę firma Miro przygotowała specjalną ofertę cenową z kusząco niskimi cenami dla tych, którzy mają w planach zakup aparatu. A będzie w czym wybierać… Zapraszamy więc do naszego stoiska.

Poznań, 14-15.09.2012 r.

Katedra i Klinika Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego oraz Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego są organizatorami „Warsztatów bronchologicznych”, które będą miały miejsce w Poznaniu w dniach 14-15.09 br.
W pierwszym dniu uczestnicy będą brali udział w wykładach oraz warsztatach endoskopowych natomiast w drugim dniu będą świadkami transmisji zabiegów. Partnerować im będą Olympus oraz Aloka, których wspólne aktywności tego typu bezpośrednio przekładają się na szerzenie wiedzy dot. najnowszej dostępnej technologii.
Mamy więc nadzieję, że kameralne grono uczestników oraz eksperci prowadzący warsztaty będą mogli mówić o pełnym sukcesie po ich zakończeniu.

 Serdecznie zapraszamy!