Dwa Złote Medale MTP dla MIRO

Choć najbliższy Salmed dopiero w lutym przyszłego roku to już znani są laureaci prestiżowego konkursu o Złoty Medal MTP. Aż dwa z siedmiu złotych krążków trafią podczas uroczystej gali do firmy MIRO.

Złoty Medal MTP jest nagrodą przyznawaną od wielu lat firmom, których produkty wyróżniają się wyjątkową innowacyjnością i wprowadzają nową jakość do segmentu sprzętu, w którym działają.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że po sukcesie systemu ultrasonograficznego Aloka F75, który otrzymał podczas ostatniego Salmedu Złoty Medal, kolejne dwa aparaty zostały docenione przez komisję działającą pod przewodnictwem Pana Prof. dr hab. Jana Pawlaczyka z poznańskiego Uniwersytetu Medycznego – mówi Marek Jerzak, Marketing Manager w firmie MIRO.

Złotymi medalami uhonorowano:

System ultrasonograficzny Hitachi Aloka ProSound F37 jest doskonałym przykładem udostępnienia najwyższych technologii do zastosowania również przez użytkowników o skromniejszych możliwościach finansowych. To zarazem jeden z najmniejszych i najbardziej ergonomicznych na rynku stacjonarnych aparatów USG. Najnowsza wersja 3.0 wyposażona w nowatorskie techniki postprocessingu obrazu: SIP (Silky Image Processing), znakomicie poprawiająca czytelność i jednorodność obrazu we wszystkich aplikacjach klinicznych oraz 4Dshading, nadająca ukazywanym obiektom niezwykłą trójwymiarową plastyczność. Działanie tej opcji na wyobraźnię patrzącego jest zarówno pomocne w diagnostycznej ocenie badanych struktur, jak i – w przypadku badania płodu – pomaga już w okresie prenatalnym budować emocjonalną więź oczekujących rodziców z mającym się narodzić dzieckiem.

Przenośny ultrasonograf Hitachi Aloka Noblus zbudowano w oparciu o architekturę nowej generacji, która gwarantuje zawansowane i unikalne przetwarzanie sygnału wykorzystywane dotąd w topowych systemach USG takich jak np. Hitachi HI VISION Preirus. Dzięki niemu uzyskujemy obraz dostępny dotąd na klinicznych systemach USG. Aparat wyposażono w 15-calowy obrotowy monitor LCD a także w Fine Flow czyli Doppler o wysokiej czułości. Noblus dysponuje też unikalnym obrazowaniem 3D/4D, a co najważniejsze najdoskonalszą elastografią w klasie aparatów przenośnych. Aparat łączy się także bezprzewodowo z siecią.

www.zlotymedal.mtp.pl