iF Design Award 2010

Wyróżnienie iF Product Design Award po raz pierwszy przyznano w roku 1954 i przyznawane jest corocznie przez iF International Forum Design. Obok nagrody red dot design award jest to najbardziej prestiżowa nagroda w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Corocznie konkurs przyciąga ponad 2000 produktów z 37 krajów, które to produkty oceniane są przez renomowanych ekspertów, a najlepszy z nich otrzymuje pieczęć iF najlepszej jakości projektu. Najlepszym z najlepszych przyznaje się iF Gold Award (złotą nagrodę iF) znaną jako “Design Oscar” (Oskar w dziedzinie projektowania).

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu na polski rynek najnowszego systemu ultrasonograficznego japońskiej firmy ALOKA. W dniu 17.09.2009 r. podczas trwania XXX Jubileuszowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego miała miejsce premiera aparatu ALOKA ProSound Alpha 6 !

To najnowszy, multidyscyplinarny, kompaktowy system wysokiej klasy zbudowany na uznanej i cenionej cyfrowej platformie wyskorzystanej w aparatach serii ProSound: Alpha 7 i Alpha 10 – stworzonej w zaawansowanej i unikalnej technologii firmy ALOKA: Ultimate Compounding Technologies….