Jesienne spotkania z Miro

Początek roku szkolnego, to dla nas początek pracowitego okresu związanego nie tylko z intensyfikacją sprzedaży, ale również z okresem obfitującym w kongresy, zjazdy oraz warsztaty. Dlatego po wakacyjnych wojażach z energią ruszamy w Polskę, a wszystko po to, aby być bliżej Was, drodzy Klienci…

Już w zeszłym tygodniu nasza firma wspierała warsztaty sekcji ultrasonograficznej PTG, pokazując dwa topowe aparaty Alokę ProSound Alpha 7 oraz Alokę ProSound Alpha F75 w Poznaniu oraz w Rzeszowie, podczas warsztatów endoskopowych. Natomiast we Władysławowie uczestniczyliśmy w konferencji „Aktualne postępowania praktyczne w położnictwie i ginekologii” oferując szeroką ofertę dla ginekologów i położników.

W tym tygodniu czekają nas „wyprawy” na warsztaty sekcji echokardiograficznej PTK w terminie 9-10.09 – Katowice, gdzie będziemy mieli zaszczyt uczestniczyć w badaniu pacjentów pokazując szerokie możliwości diagnostyczne aparatów Aloka. W tym samym czasie będzie można spotkać nas na III Zjeździe Polskiego Towarzystwa Tyrelogicznego, który odbędzie się w Krakowie.

Tymczasem serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, aktualnymi promocjami oraz wszystkimi atrakcjami, jakie przygotowaliśmy na jesienno-zimowy czas…

Oprócz kontaktu z naszymi przedstawicielami podczas warsztatów i kongresów, polecamy naszą stronę www, kontakt telefoniczny oraz nasz profil na Facebook.
 

Wkrótce ciąd dalszy naszych aktywności…