Kardiolodzy w Białymstoku…

To już XIII Ogólnopolska Konferencjia Sekcji Echokardiografii PTK w Białymstoku, która odbędzie się w Hotelu Gołębiewskim w Białymstoku w dniach 10-11 czerwca br.

Ze względu na ambitny program obrad, wykłady znakomitych polskich i zagranicznych specjalistów z zakresu echokardiografii, co roku cieszy się wielkim powodzeniem  i   przyciąga rzeszę lekarzy z całego kraju.

Patronat honorowy: J.M. Rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Prof. dr hab. Jacek Nikliński oraz Prezes Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego Prof. dr hab. Waldemar Banasiak.

Konferencja, to również prezentacja najnowocześniejszych osiagniąć technicznych. Dlatego i tym razem nie może zabraknąć tam nas…..

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej klasy echokardiografów Aloka oraz naszą NOWOŚCIĄ – systemem  MiniPACS.

MiniPACS to zaawansowane technologicznie i jednocześnie ekonomiczne systemy archiwizacji danych. Rozbuduj swoje USG bez względu na markę, ciesz się mobilnością i bądź pewny bezpieczeństwa swoich danych.

Serdecznie zapraszamy!

 

 Więcej informacji: www.echo2011.skolamed.pl