Kardiolodzy w natarciu…

Już w najbliższy czwartek tj. 20.09.2012 r. obrady zaczynają kardiolodzy z całej Polski, na rozpoczynającym się i trwającym do soboty tj. 22.09 XVI Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Poznaniu.

Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu PTK jest HEART TEAM.

Kongres, jak i poprzednie, będzie przeglądem najważnijszych wydarzeń kardiologicznych jakie miały miejsce w ostatnim roku w kraju i na świecie. Będzie także miejscem prezentacji dorobku naukowego polskich kardiologów i wymiany praktycznych opinii dotyczących wszystkich dziedzin kardiologii i kardiochirurgii dorosłych i dzieci. Tematem przewodnim Kongresu będą problemy chorych ze schorzeniami układu krążenia, którzy wymagają najczęściej opieki wielu specjalistów, nie tylko kardiologów, i którzy to winni tworzyć wspólny zespół.

Kongres, to najlepsze miejsce dla wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i poznania najnowszych osiągnieć nauki w dziedzinie szeroko pojętej kardiologii i dziedzin pokrewnych, bez których nie można wyobrazić sobie współczesnej kardiologii.

 Jak zwykle program obejmuje liczne dydaktycznie sesje naukowe oraz prezentacje prac oryginalnych, a towarzyszyć mu będzie prezentacja osiagnięć firm farmaceutycznychi produkujących sprzęt medyczny.

Wśród nich firma Miro, z ofertą echokardiografów ALOKA od modelu F37, przez HIT sprzedażowy – model Alpha 6, następnie Alpha 7 oraz topowy F75. Dla 50 pierwszych zainteresowanych, którzy wypełnią ankietę książką "Kompendium echo" pod redakcją Prof. Edyty Płońskiej-Gościniak – GRATIS!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAWILON 15

STOISKO MIRO!!!