Kilka słów o naszej www, z której jesteśmy dumni…

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło że nasza strona cieszy się z miesiąca na miesiąc coraz większym zainteresowaniem – wskazują na to statystyki między innymi z Google Analitycs.

Zespół tworzący naszą nowa stronę (premiera 22.10.2010 – połączona z Dniami Otwartymi Miro) postawił sobie jasne cele. Chcieliśmy by była ona merytoryczna, czytelna, nowoczesna i zawsze aktualna. Przeglądanie jej, mimo szeregu zastosowanych nowoczesnych narzędzi, nie powinno przysparzać problemów bo przystosowana jest ona do wszystkich dostępnych na rynku przeglądarek / najpopularniejszych IE i Firefox/ oraz tych mniej popularnych np. Safari.

Czytelna, przejrzysta architektura witryny ułatwia nawigację. Dzięki temu każdy szybko dociera tam gdzie chce, czyli do zawsze interesujących go informacji.

KATALOG PRODUKTÓW ma jasny podział a każdy produkt opis merytoryczny. Pozwala to skoncentrować się na istocie wybranego produktu. Natomiast do uszczegółowienia parametrów technicznych i cenowych służy formularz zapytania ofertowego „podczepiony” pod każdy produkt. Atrakcją tego działu są zdjęcia 3D aparatów ultrasonograficznych Aloka, z opcją odwracania i przybliżania nawet najdrobniejszych szczegółów.

Uzupełnieniem oferty produktowej są zakładki poświęcone FINANSOWANIU, SERWISOWI oraz SZKOLENIOM w ramach projektu szkoleń dla klientów Miro – usgTrener. Wszystko czytelne, rzeczowe, z formularzami kontaktowymi oraz pozostałymi danymi kontaktowymi, po to aby w sposób maksymalny ułatwić kontakt z nami.

MIRO w MEDIACH zawiera wszystkie informacje związane z naszą ofertą i reklamą ukazujące się w prasie branżowej, do której może nie każdy ma dostęp. Wszystkie nowinki techniczne, promocje oraz nasze aktywności kongresowe znajdziesz w NOWOŚCIACH, a jak chcesz wiedzieć coś więcej o nas zajrzyj do zakładki FIRMA lub zapisz się do kwartalnika – Co nowego w Miro?

Chcąc zakupić materiały eksploatacyjne, pamiętaj o naszym SKLEPIKU INTERNETOWYM, po krótkiej rejestracji możesz dokonywać zakupów – łatwo i wygodnie.

Bądźcie z nami…

Chcesz korzystać w pełni z naszej nowoczesnej strony, uaktualnij swoją przeglądarkę lub odśwież ją używając skrótu Ctrl+F5 (pamięć podręczna możne znacząco popsuć efekt wizualny naszej strony)