Miro na Kardiologii, tym razem w Lublinie

W terminie 18 – 19 maja 2012 w Lublinie odbędzie się po raz kolejny Ogólnopolska Konferencja Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Organizatorzy przewidują podobnie jak w poprzednich latach, frekwencję około 700 lekarzy kardiologów z całej Polski.

Jest to doroczne spotkanie największej sekcji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, na którym i tym razem nie zabraknie firmy Miro wraz z szeroką ofertą echokardiografów ALOKA. Tradycyjnie będzie ono poświęcone najnowszym osiągnięciom technologicznym oraz naukowym w dziedzinie echokardiografii oraz jej zastosowaniom praktycznym w konkretnych sytuacjach klinicznych. Konferencja jest płaszczyzną dla wymiany doświadczeń, forum do dyskusji nad trudnymi przypadkami z codziennej praktyki. Stanie się okazją do pogłębienia wiedzy zarówno dla doświadczonych echokardiografistów jak i tych, którzy rozpoczynają naukę tej fascynującej techniki diagnostycznej. Wśród wykładowców będą najznakomitsi polscy specjaliści w tej dziedzinie, prezentowana będzie najnowsza aparatura echokardiograficzna.

Organizatorem jest Sekcja Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Katedra i Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Wiecej informacji na:www.echo2012.skolamed.pl