Mocni na starcie

Poza działalnością dochodową, MIRO angażuje się również w działania CSR (społeczną odpowiedzialność biznesu). W ramach naszej firmy prowadzimy projekt o nazwie: MOCni NA STARCIE

CZYM JEST PROGRAM?

Są to kursy USG przeznaczone dla młodych, zdolnych, ambitnych przyszłych lekarzy, którzy podczas całego trwania kilkuletnich studiów i ciężkiej, długiej i mozolnej nauki, nie mają możliwości zetknięcia się z prawdziwym aparatem do ultrasonografii.
Wiemy, że tylko bezpośrednia praca na aparacie pozwoli studentom na konfrontację teorii z praktyką, a w dłuższym czasie umożliwi rozwinięcie umiejętności i być może zarazi pasją ultrasonografii.
Ultrasonograf to przecież stetoskop lekarza XXI wieku (usgtrener.pl), a tylko praca z najlepszym sprzętem pozwala na właściwe postawienie diagnozy.

DO KOGO KIERUJEMY DZIAŁALNOŚĆ?

Chcielibyśmy szkolić studentów V i VI roku wydziałów lekarskich, stażystów i rezydentów do 30 roku życia. Wszystkich młodych i zdolnych lekarzy, którym zależy na własnym rozwoju i dbaniu o dobro ich przyszłych pasjentów!

CO CHCIELIBYŚMY OSIĄGNĄĆ?

Przede wszystkim zależy nam na pomocy w kształceniu młodego pokolenia lekarzy, zwiększając tym samym ich szansę na indywidualny rozwój osobisty, zarówno naukowy jak i ekonomiczny.
Pierwsze kroki z aparatem USG są jak nauka jazdy samochodem. Umiejętność jazdy samochodem nie jest obowiązkowa, ale niesie ze sobą pakiet korzyści. Wymaga jednak inwestycji w rozwój indywidualny. Jazda samochodem, czy umiejętność obsługi aparatu są obecnie dużymi atutami na rynku pracy.
Wierzymy, że dzięki naszej pracy, kursanci będą właściwie przygotowani już na starcie ich kariery zawodowej.
MOCni NA STARCIE
Zapraszamy!

Nasze szkolenia oferowaliśmy ostatnio dla grupy młodych lekarzy, lecących do Kenii w ramach programu „Leczymy z misją”.
https://www.facebook.com/leczymyzmisja/photos/a.1543237895898725.1073741838.1539728579582990/1808796692676176/?type=3&theater