Nowa Aloka ma duży +

Nowa Aloka ma duży „+”!

Co oznacza symbol plus w oznaczeniach najnowszych aparatów USG Aloki? To gwarancja najnowocześniejszych rozwiązań zastosowanych w najnowszych produktach firmy. Takich oznaczeń pełny jest najnowszy model F75.

Choć na rynku jest od niedawna, Aloka F75 pracuje już w wiodących placówkach w Polsce i najbardziej zaawansowani specjaliści z dziedziny ultrasonografii w Polsce wciąż odkrywają jej zalety. F75 jest pierwszym modelem nowej serii Prosound F, stanowiącej twórczą kontynuację i rozwinięcie serii Alpha. „F” to o prostu „FIT” (ang. dopasowany, w znakomitej formie). Aby podkreślić różnicę między poprzednią serią a nowym modelem, Aloka dodaje do nazw licznych obecnych w serii Alpha rozwiązań technicznych znak „+”. Mamy więc złożony generator fali pulsu CPWG+, zapewniający jeszcze lepszą kontrolę sygnału i rozdzielczość kontrastową, nową wersję przełomowej opcji Dopplerowskiej eFlow+, o jeszcze wyższej czułości i rozdzielczości itp.

System F75 jest wyposażony w nowe, inteligentne narzędzia kształtowania programów obrazowania, zindywidualizowanych pod kątem potrzeb użytkownika, jak również poszczególnych kategorii pacjentów. Można śmiało powiedzieć, że wraz z intuicyjnym wprowadzaniem modyfikacji programów, system „uczy się” nawyków swojego użytkownika. I to wszystko za pośrednictwem ergonomicznej, w pełni programowalnej klawiatury i rozbudowanego panelu dotykowego, dopasowującego się do aktualnej potrzeby. Na dodatek, zakres ruchomości pulpitu operatora i monitora przywodzi na myśl skojarzenia z gimnastyką akrobatyczną.

Poza znanymi dotąd funkcjami diagnostycznymi systemów Aloki, nowy system wprowadza kolejne innowacje, w tym: elastografię, automatyczne i półautomatyczne pomiary objętości w badaniach 3D, superdokładne badanie 3D serca płodu STIC oraz bardzo ważny z punktu obiektywizacji kluczowego w położnictwie testu zautomatyzowany pomiar grubości fałdu karkowego AutoNT.

W mojej opinii to przełomowy produkt Aloki, firmy znanej z nowatorskich rozwiązań, które później stawały się standardem w urządzeniach innych producentów. Nowa Aloka wyznacza klasę premium – mówi Robert Kasprzycki, prezes firmy MIRO będącej dystrybutorem Aloki.

Ale najważniejsze są po prostu opinie specjalistów. Przyznają oni, że Prosound F75 pozwala im zobaczyć na ekranie ultrasonografu to, czego jeszcze na innym systemie nie widzieli. I to wystarcza za rekomendację. Warto spróbować.