NOWOŚĆ, NOWOŚĆ, NOWOŚĆ

Podczas II edycji DNI OTWARTYCH firmy MIRO w dniach 23-24.10.2010 odbędzie się prezentacja najnowszego systemu ultrasonograficznego Aloka ProSound F75.

Aloka ProSound F75

Nowy „okręt flagowy” firmy ALOKA to system diagnostyki ultradźwiękowej, przesuwający granice jakości i wydajności diagnostycznej powyżej tego, co dotychczas określano jako klasę premium. Na to niezwykle urządzenie składają się wszystkie doświadczenia w konstruowaniu dążącej do doskonałości serii ProSound, wzbogacone o najnowsze osiągnięcia inżynierów Aloki i o wyniki wszechstronnych poszukiwań – także w zakresie ergonomii i organizacji pracy diagnosty.

ProSound F75 to pierwszy na rynku system, który łatwo przejmuje nawyki swojego użytkownika i prowadzi go przez proces diagnostyczny. To system, który wymaga mniej wysiłku fizycznego – eksperymenty udowodniły, że jego konstrukcja pozwala na zmniejszenie o 20% napięć mięśniowych, prowadzących do przewlekłych urazów u osób wykonujących badania USG.

Jest pierwszym systemem Aloki, udostępniającym możliwość zobrazowania w trakcie badania różnic w sztywności badanych struktur (badania elastograficzne). Pozwala to na pogłębienie i uwiarygodnienie diagnozy poprzez wniknięcie nie tylko w wygląd badanych struktur, ale także w ich właściwości fizyczne, będące odzwierciedleniem zmian patologicznych (…więcej – KATALOG PRODUKTÓW)