Nowy Gabinet Ginekologiczny nr 1/2011

Kilka słów od redaktora naczelnego Piotra Szymańskiego:

Oddajemy do Państwa rąk pierwszy numer dwumiesięcznika Nowy Gabinet Ginekologiczny. Jest to kolejny tytuł w portfolio naszego wydawnictwa – SPSMedia. Od prawie dziesięciu lat wydajemy gazetę dla stomotologów – Nowy Gabinet Stomatologiczny.

Jaką publikacją ma być Nowy Gabinet Ginekologiczny? Otóż podobnie jak w przypadku gazety dla stomatologów, będa dwa tematy przewodnie – sprzęt i prawo.

Tak naprawdę interesuje nas wszystko, co lekarz prowadzący gabinet ginekologiczny powinnien wiedzieć, a nie jest to ściśle związane z leczeniem. Na bieżąco będziemy opisywać wszystkie nowe rozporządzenia rządu, które w jakimkolwiek stopniu dotykają ginekologii, będziemy poświęcać miejsce na naszych łamach opisując skuteczne sposoby zarządzania gabinetem, kliniką, sposoby marketingowe, czy rzeczy związane z finansowaniem (dotacje UE, rozliczenia z NFZ), czy takie prozaiczne rzeczy chociażby szkolenia np. BPH.

W drugiej części gazety znajdują się teksty związane z nowoczesnym sprzętem stosowanym w leczeniu. Oczywiście tych tekstów nie da się oderwać od tematów medycznych, więc one będą też sie pojawiać. Na rynku pojawia się bardzo wiele nowych urządzeń. Będziemy opisywać ich zastosowanie, tak aby lekarz mógł podjąć wstępną decyzję czy warto się takim urządzeniem interesować, czy nie.

Z gazetą jest powiązana strona internetowa – www.e-ginekologia.pl. Tam publikujemy na bieżąco najnowsze informacje, które dotyczą ginekologów.

Nowy Gabinet Ginekologiczny będzie sie ukazywać 6 razy do roku. Jego roczna prenumerata będzie kosztować 78 zł. Aby wykupić prenumeratę wystarczy wpłacić pieniądze na nasze konto i przysłać do nas informacje z danymi do faktury.

Życzę miłej lektury!