Pierwsze warsztaty już za nami…

Pod koniec zeszłego tygodnia odbył się jeden z pierwszych w sesji jesiennej warsztatów akredytacyjnych Sekcji Echokardiograficznej PTK, którgo tematem była prawa komora. 

Warsztaty odbyły się pod kierownictwem naukowym Prof. Zbigniewa Gąsiora, który do współpracy zaprosił między innymi najwyższej klasy specjalistów takich jak: Prof. Edyta Płońska-Gościaniak, Dr hab. Piotr Lipiec, Dr hab. O. Trojnarska.

Firma Miro,  uczestniczyła w zajęciach praktycznych z echokardiografami ALOKA. Poniżej kilka zdjęć oraz otrzymane podziękowania.

"Szanowny Panie Dyrektorze,
Bardzo dziękuję za udział i pomoc Państwa Firmy w warsztatach echokardiograficznych Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbyły się w dniach 7-8.09.2012 w Hotelu Novotel w Katowicach. To była dużą pomoc z Państwa strony, która umożliwiła przebadanie chorych przez ekspertów w obecności kursantów.
Dziękujemy bardzo.
Zbigniew Gąsior
Przewodniczący Sekcji Echokardiografii PTK"

 

To nie jedyne warsztaty  na których gościliśmy w zeszłym tygodniu – w tym samym czasie w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii odbyło się szkolenie poświęcone urologii. Tym razem zaprezetowaliśmy na nim elastograf Aixplorer firmy SuperSonic.