Pracuj z nami jako serwisant…

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań medycznych i wysokospecjalistycznej aparatury medycznej na rynku polskim. Przez ostatnie 15 lat z naszych rozwiązań skorzystało przeszło 6000 lekarzy, diagnostów i menedżerów placówek medycznych. Stale rozwijamy nasze produkty oraz poszerzamy sieć przedstawicieli, którzy wspierają naszych klientów pomagając im w ich rozwoju oraz dostarczaniu najwyższej jakości usług medycznych.

W związku z nową strategią rozwoju do naszego zespołu poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą jako:

Młodszy Specjalista ds. Serwisu (Serwisant)

Region: Bytom/Warszawa

Opis stanowiska:
Osoba na stanowisku młodszy specjalista ds. serwisu (serwisant do przyuczenia) odpowiada za wykonywanie usług serwisowych aparatów ultrasonograficznych w placówkach medycznych na podległym sobie terenie.

Wymagania:

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami
  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziani absolwenci techników elektronicznych)
  •  podstawowa znajomość jęz. angielskiego
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość do podejmowania wyzwań
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

 

Oferujemy ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, tworzonej przez zespół pasjonatów nowoczesnej aparatury medycznej i nowoczesnych rozwiązań dla medycyny. Zapewniamy narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonywania pracy, szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty oraz atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami.

CV prosimy przesyłać na adres: a.urbanska@miro-med.pl

Prosimy w CV o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.