SALMED 2010

Firma Miro jest stałym wystawcą targów medycznych SALMED od wielu lat. Z wielką dumą zaprezentowaliśmy w tym roku NOWOŚCI, które pojawiły sie w naszej ofercie.
1.ProSound Alpha 6 firmy ALOKA

Aloka jest od 50 lat pionierem diagnostyki USG. Najnowsza Alpha 6 kontynuuje rozwój znakomitej serii ProSound – tym razem w kierunku prostoty i dostępności. Alpha 6 dziedziczy technologie legendarnego modelu Alpha 10, w tym rewolucyjną opcję Dopplera eFlow, naczyniową eTracking, obrazowanie 3/4D i zaawansowane funkcje kardiologiczne. To wszystko w lekkiej, ergonomicznej formie i przystępnej cenie.

2. Aixplorer™ firmy SuperSonic Imagine

SuperSonic Imagine wciela w życie najśmielsze marzenia z zakresu ultrasonografii. Dzięki futurystycznej technologii i niewiarygodnej szybkości obrazowania, system Aixplorer™ jest pierwszym aparatem USG, zdolnym wykonać mapę elastograficzną i punktowy pomiar sztywności tkanki w czasie rzeczywistym, bez ręcznej kompresji. Pozwala na niespotykaną dotąd pewność i precyzję diagnostyki onkologicznej.

3. Aquarius™ firmy TeraRecon

TeraRecon jest wytwórcą najwyższej klasy serwerów i oprogramowania do obróbki obrazów diagnostycznych. Serwer Aquarius™ w parze z komputerem osobistym wyposażonym w oprogramowanie iNtuition™ to najbardziej zaawansowana, inteligentna stacja robocza. Nadaje się do wszystkich metod diagnostyki obrazowej, współpracuje z aparaturą cyfrową wszystkich producentów. Zapewnia pełną mobilność miejsca pracy.

4. PiezoWave firmy WOLF

Aparat do terapii zogniskowaną falą uderzeniową ESWT i TPST– trigger points, służący do pozaustrojowego leczenia schorzeń z grupy entezopatii oraz leczenia przewlekłych bólów mięśniowych. Jest to jedyny aparat wykorzystujący piezoelektryczne źródło fali uderzeniowej o unikalnych cechach, umożliwiające precyzyjne ogniskowanie fali w punkcie umiejscowienia leczonej patologii.