Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w sektorze medycznym od kilkunastu lat.

Przywiązujemy wielką wagę do wysokiej jakości świadczonych usług, w tym także usług serwisowych, w zakresie których posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone zdobytymi międzynarodowymi certyfikatami. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisowy, stale poszerzający swoje kompetencje na szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Szybka i skuteczna diagnoza to nasza dewiza.
Lata praktyki naszego działu serwisu pozwoliły na wypracowanie własnego know-how, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić niemalże każdy rodzaj aparatury medycznej od ultrasonografów, poprzez RTG, tomografy po EKG, KTG…

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jako jedni z nielicznych proponujemy sprzęt zastępczy w ramach umowy gwarancyjnej, a w wielu przypadkach również po jej wygaśnięciu.

Oferujemy Państwu serwis ultrasonografów wszystkich marek, przeglądy okresowe, konserwację, rozbudowy aparatów o opcje i moduły, instalacje sieci danych. Służymy Państwu pomocą, fachowym doradztwem oraz orzecznictwem w zakresie stosowania, wykorzystania i ochrony posiadanej aparatury i systemów medycznych.

Zgłoszenia serwisowe oraz wszelkie pytania związane z serwisem, przeglądami, konserwacją w ramach gwarancji, jak i po gwarancji prosimy kierować do:

Karolina Drzewiecka
Koordynator serwisu USG

Tel. 601 829 917 lub  k.drzewiecka@miro-med.pl

Paulina Kołodziej
Koordynator serwisu USG

Tel. 518 295 919 lub  p.kolodziej@miro-med.pl

Ilona Pękala
Koordynator serwisu RTG

Tel. 607 585 000 lub  i.pekala@miro-med.pl

MACIEJ MACHOWSKI
Serwis PULMUNOLOGIA

Tel. 601 303 449 lub  m.machowski@miro-med.pl

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również formularze, które można przesłać
fax: 81 756 02 31
tel. 81 756 02 30
e-mail: serwis@miro-med.pl

Proszę pamiętać, iż pełna informacja pozwoli nam na szybką identyfikację problemu oraz reakcję! 

Pliki do pobrania: