Święto Polskich Ultrasonografistów!

To właśnie dziś startuje XI Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, tym razem w stolicy Warmi i Mazur – pięknym Olsztynie.

Zjazd odbywa się co dwa lata, za każdym razem w innym regionie Polski i za każdym razem przyciąga liczne grono Polskich Ultrasonogarfistów. Jego głównym zadaniem jest prezentacja postępów w ultrasonografii, dzięki licznemu gronu mistrzów i ekspertów, podczas tematycznych sesji naukowych i szkoleniowych.

W tym roku wyjątkowym wydarzeniem będą sesje naukowe poświęcone ultrasonografii dla lekarzy weterynarii. Inicjatywa, będąca owocem dobrej współpracy PTU z Wydziałem Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, podjęta przez Komitet Organizacyjny Zjazdu, wzbogaci program naukowy i pozwoli na nawiązanie kontaktów zawodowych w obu środowiskach.

Prezentacji postępów w ultrasonografii towarzyszyć będzie wystawa aparatury ultrasonograficznej oraz prezentacja postępów, nowoczesnych rozwiązań jakie w tej materii nastąpiły.

Firma Miro, jako jeden ze sponsorów XI Zjazdu PTU zaprasza na sesję firmową która odbędzie się w drugim dniu Zjazdu tj. 01 czerwca 2012 r. w Auli Karmazynowej o godz. 17.30.

Tematem przewodnim naszej sesji będą nowości w diagnostyce naczyniowej "B-mode i Doppler czy tylko tyle? Nowoczesne techniki w ultrasonografii."

Zapraszamy równiez na nasze stoisko poziom "0" nr 8  na prezentację naszego hitu sprzedażowego wiosna 2012 – najnowszy system ultrasonograficzny  ProSound F37.

Zjazd odbywa się w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (CKS UWM) ul. Dybowskiego 11

Szczegóły:www.ptu2012.pl