Szkolenie firmy Miro w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym

"Nowoczesne metody sprzedaży sprzętu medycznego w oparciu o najnowsze narzędzia finansowe" – to tytuł szkolenia, które 14 grudnia 2012 r. odbędzie się w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym.

W stu procentach polska firma MIRO prowadząca w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym swoje biuro jest liderem na rynku dostawców sprzętu medycznego i specjalizuje się w dostarczaniu między innymi polskim szpitalom najnowocześniejszych technologii ultrasonograficznych oraz roentgenowskich.

– Dziś nie wystarczy zaproponować najlepsze rozwiązania techniczne. Konieczne jest także zaoferowanie odpowiedniego finansowania zakupu. Dlatego na naszych warsztatach zorganizowanych wraz z BZ WBK staramy się opracować jak najatrakcyjniejsze dla placówek medycznych propozcyje – mówi Ewa Połowska, szef placówki MIRO mieszczącej się w PPNT.

Jednym z zadań puławskiego oddziału MIRO jest badanie potrzeb klientów na zmieniającym się rynku medycznym. To właśnie dzięki nim firma może dalej się rozwijać proponując coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania. Firma MIRO również na przyszły rok zaplanowała szereg konferencji poświęconych zagadnieniom związanym z medycyną.