Uroczyste przekazanie certyfikatu

Szanowni Państwo,

Z największą przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Państwa  na uroczyste przekazanie certyfikatu „MIRO. Punkt Referencyjny” Leszczyńskiemu Centrum Medycznemu „Ventriculus”.

Certyfiakt przyznawany jest przez firmę MIRO reprezentującą na terenie Polski koncern Hitachi – Aloka. Aloka jako pierwsza wprowadziła przed sześćdziesięciu laty do świata medycyny ultrasonografię jako technikę diagnostyczną. To dzięki niej możemy dziś wykryć schorzenia wielu narządów wewnętrznych czy określić płeć płodu na długo przed narodzinami dziecka. Będąc światowym liderem chcemy uhonorować najnowocześniej wyposażoną pracownię ultrasonograficzną w prywatnej placówce medycznej w Polsce.

Więcej na temat działania najlepszej prywatnej pracowni ultrasonograficznej w Polsce dowiecie się Państwo podczas konferencji w środę 6 marca 2013 r., która odbędzie się w restauracji „Ratuszowa”, Rynek 1, w Lesznie. Podczas spotkania zapoznacie się Państwo z działaniem tych wyjątkowych systemów przy diagnozowaniu „na żywo” prawdziwego pacjenta. Wśród spodziewanych gości jest Prezydent Miasta Leszna oraz władze województwa. Zapraszamy Państwa również na lunch.

Będzie nam bardzo miło Państwa gościć.

 
Z poważaniem,

Robert Kasprzycki
Prezes Zarządu firmy MIRO