XVII Międzynarodowy Kongres PTK już tuż, tuż…

O najnowszych praktykach w leczeniu chorób serca będą mówili uczestnicy XVII Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego a wszystko to od 26 do 28 września br. we wrocławskiej Hali Stulecia.

Kardiologia należy do jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin medycyny. Tegoroczny kongres będzie nowoczesnym forum, gdzie zostaną zaprezentowane i przedyskutowane wyniki przełomowych badań klinicznych oraz inne nowości i osiągnięcia kardiologii, które miejmy nadzieję na lepsze zmienią jej oblicze.

Zamysłem organiztorów jest, aby kongres był miejscem wymiany poglądów klinicystów w zakresie optymalnych decyzji diagnostycznych i terapeutycznych podejmowanych u pacjentów z chorobami układu krążenia, ale także – okazją do prezentacji dorobku naukowego polskich kardiologów i kardiochirurgów – piszą w zaproszeniu przedstawicele Komitetu Organizacyjnego.

 Na tym największym zjeździe kardiologów w naszej części Europy nie może zabraknąć i nas – MIRO. Zapraszamy na nasze stoisko zlokalizowane w sektorze D06. Znajdziecie na nim Państwo przede wszystkim najnowocześniejsze echokardiografy a także niespodziankę…

Tu na miejscu będzie można zamówić holter firmy MEDSET w specjalnej kongresowej cenie – 6900 zł!!!

 

Szczegóły o kongresie:www.ptkardio2013.pl

 

Serdecznie zapraszamy!